Lavabo Tıkanıklığı

Lavabo Tıkanıklığı

Lavabo Tıkanıklığı;Lavabo gider tıkanıklığı. açma hizmeti sağlayan firmamız Tesisat Tadilat, pimaş borularına zarar .vermeden tıkanıklık açma cihazlarımız .ile sorunları çözmekteyiz. Tıkanıklığneden olan cisimler tıkanıklık açma makineleri ile açılır akabinde .gider boruları kamera ile kontrol edilerek tıkanıklığneden. olan değişik. bir durum söz konusu ise kameralı görüntüleme cihazları ile tespit edilerek problemin çözümü. sağlanmaktadır. Pimaş gider tıkanıklığını açarken asla kırma .dökme yapılmaz ve pimaş borularına zarar verilmez, profesyonel bir hizmet almak istiyorsanıTesisat Tadilat firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. 

 

LAVABO NEDEN TIKANIR ? 

Lavaboları yağlı yemek artıkları 

Çay çöpleri 

Lavabo altındaki gider borularının yanlış eğimde olması 

Saç kıl gibi çeşitli atıklar 

Usta hatalarından kaynaklı, yanlış tesisat malzemelerinin kullanılmış olması 

Kireç, alçı ve boya gibi kimyasalların lavaboya dökülmesi lavabolarınızın tıkanmasına neden olur. 

 

Lavabo Tıkalıysa Nasıl Açılır? 

Kameralı Görüntüleme Cihazı Gerekli midir? 

Kameralı görüntüleme cihazları, tıkanıklığın tekrardan yaşanmaması, giderin neden .tıkandığı bulmak, .tıkanıklık tam açılmış mı , tesisat hatasından dolayı tıkanıklık kendini tekrarlayabilir mi gibi problemlerin önüne geçilmesi için kullanılan. olmaz sa olmaz bir cihazdır. 

Peki Lavabo Tıkanıklığı Hangi Cihazlarla Açılmalıdır ? 

Lavabo tıkanıklığı .açma işlemlerimiz, öncelikle tıkalı olan lavabonun giderine kameralı görüntüleme cihazlarımız ile bakılır. 

Tıkanan lavabonun gerçekten .neden tıkandığı anlaşılması için görüntülü. kameralı cihazlar ile .kontrol ederiz, tespit edilen tıkanıklığın sebebine göre, robot cihazlarımız. ile müdahale ederek lavaboyu açarız. 

Lavabo Tıkanıklığı;Tıkalı olan lavabo için dilerseniz .çekmiş olduğumuz videoların bir kopyası size verilebilir. Teknik ekibimiz sizlere iş bitiminde. sorunun sebebi ve çözümünü içeren bir rapor verir.