Su Kaçağı

Su Kaçağı

Üst Daireden Su Mu Akıyor? 

Su Kaçağı;İlk yapılacak hareket üst kattaki komşunuz ile iletişim kurmanızdır. Alt kata su sızdığını ve bütüvanaların. kapanması gerektiğini. bildirin, tavandan damlayan su için yapılması .gereken ilk olarak suyun akmamasını sağlamaktır, komşunuzun su saatindeki su vanasını kapatması ilk aşamadır. 

Bir Sonra Ki Adım Nedir? 

Su kaçağının olduğyerin bulunması için tespit çalışması yapılmalıdır. Tesisat Tadilat olarak .su kaçağı tespiti için profesyonel cihazlar ve deneyimli. ekibimizle . kırmadan dökmeden su kaçağının yerini tam nokta atışı olarak buluruz. 

Tespit Sırasında Hangi Cihazlar Kullanılır Derseniz; 

  Akustik dinleme cihazları ile beraber, tesisatınızdaki bütühatlar.kontrolden geçersu kaçağı eğer temiz su tesisatında bulunuyor ise akustik dinleme cihazları ile rahatlıkla bulunur. 

Su kaçağı eğer atık su .tesisatından ortaya .çıkıyor ise, kameralı cihazlar ile tesisat boruları görüntülenerek su kaçağının yeri tespit edilir. 

 Tespit Sırasında Herhangi Bir Tadilat Yapılıyor Mu ? 

Tespit sırasında teknolojik cihazlarımız. sayesinde kırma, dökme, hatta gürültü dahi yapılmaz, en kısa zamanda su kaçağının yeri noktasal olarak bulunur. Günün her saati. tespit işlemi yaptırabilirsiniz. Tespit aşamasında tadilat türü bir işlem yapılmaz. 

Gizli Su Kaçağı Bulunuyorsa Ne Yapılmalıdır? 

Bütüarmatürlerkapalıyken su saati dönmeye devam ediyorsa 

Rutubet kokusu geliyorsa ve .duvarlardaki sıvalarda dökülme varsa 

Normalin üzerinde su faturası ödüyorsanız 

Parkelerinizde kabarma oluyorsa 

Kombinizde ki su barı sürekli düşüyorsa. 

Biz Su Kaçağını Nasıl Tespit Ediyoruz 

Tesisat Tadilatönceden kullanılan ve sizi yoran su kaçak tespit yöntemlerinin. yerine .garantili. ve kesin çözüme ulaşan çok daha güncel su kaçak tespit yöntemleri kullanıyor. Gizli ve açıktüm su kaçaklarıve su sızıntılarında kolayca sorunu ortadan kaldırıyoruz ve sonuca ulaştırıyoruz. 

Bize ulaştığınızda uzman ekibimiz. adresinize su. kaçak tespit .cihazı ile birlikte gelir, tüm tesisatınızı kontrol eder ve sorunun kaynağını bulur. 

Su kaçak .tespit cihazı belirti vermeyen ve içe doğru su sızıntısı yapan arızaları da bulur ve ekibimiz. size o anki arızanın dışında .yakın zamanda oluşabilecek tüm tesisat sorunları hakkında da bilgi verir.